Betanított lakatos

  • Cég neve

    VT ES Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A kiadott rajzdokumentációk alapján, az alkatrészeken a lakatos munkák elkészítése (fúrás, menetfúrás, egyengetés, reszelés, összeállítás, csiszolás)
  • Termelés irányító rendszerben történő jelentési feladatok elvégzése
  • A készített alkatrészek gyártásközi és végellenőrzése, ill. meoztatása
  • A kiadott gyártó és mérőeszközök megőrzése és rendeltetésszerű használata
  • A nem megfelelő anyagok gyártásba vitelének, tovább feldolgozásának, kiszállításának megakadályozásában való részvétel
  • Munkaterület tisztántartása
  • Heti karbantartások elvégzése

Elvárások

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Fémipari területen szerzett műszaki tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Jó kézügyesség
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • 2 műszak vállalása (délelőtt/délután)

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú megélhetési lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Cégünk késztermékek szerelésével, kis- és közepes sorozatú lemez alkatrészek gyártásával és porfestésével, illetve Auto ID rendszerek fejlesztésével és disztribúciójával foglalkozik.
Cégünk széleskörű lemez megmunkálási lehetőségeit CNC és lézer kivágó illetve CNC hajlító gépeink, manuális-, robot- és ponthegesztő képességeink, PEM besajtoló és prés berendezéseink biztosítják, amelyhez gyors és hatékony JIG gyártó képességünk társul.